Spuštěna online registrace na cyklistický závod HO 2018, který se koná 26.5.2018
logo

Bedřichov


Online stav bílé stopy

Úsvit začíná v : 04:14
Tma nastává : 21:15
Den je dlouhý:17:00 hod
--------------------------------

Teplota: -- °C
Teplota max: -- °C
Teplota min: -- °C

Tlak: 994.8 hPa

Vlhkost: - %

Slunce: - W/m2
UV index: --

Vítr akt: -- m/s
Vítr 10 min: -- m/s
Vítr max: 0.0 m/s

Přihlášení

Trvale přihlásit?

TOPlist


Registrace závodníků na HRADNÍ OKRUH 2018


Neváhejte se registrovat. Kdykoliv můžete bez sankcí registraci smazat. Usnadníte, zrychlíte a zamezíte chybám při registraci na startu. Navíc ušetříte 100 kč na startovném.

Závodníci přihlášeni on-line do 20.05.2018 23:59 hod.
budou mít na startovním čísle uvedeno i své jméno a příjmení.

Pokud uvedete při registraci taky své telefonní číslo, budou vám zaslány formou SMS zprávy
údaje o vašem umístnění v závodě (to se týká závodníků na trasách Junior, Hobby, Klasik a Elite).


Uzávěrka registrace 23.05.2018 23:59 hod.
Další možnost přihlášení je osobně při prezentaci před závodem. Všichni závodníci (i on-line registrovaní) musí zaplatit při prezentaci startovné a vyzvednout si startovní číslo případně čip.

REGISTRACE

Muž Žena






  Právní ujednání:

  • Zaslání přihlášky prostřednictvím internetu (on-line registrace) nahrazují písemný podpis účastníka na papírové přihlášce.
  • Za start závodníka mladšího 18 let nese odpovědnost jeho zákonný zástupce, v tomto případě vyžadujeme u prezentace písemný souhlas zákonného zástupce.
  • Všichni přihlášení startují na vlastní nebezpečí, včetně posouzení připravenosti na závod.
  • Pořadatel nehradí škody na zdraví a majetku vzniklé účastníkům v souvislosti se závodem.
  • Dle vlastního uvážení je pro závod povoleno funkční horské nebo trekingové kolo s dvěma na sobě nezávislými brzdami.
  • Závodník musí být vybaven bezpečnostní cyklistickou přilbou, kterou musí mít nasazenu na hlavě po celou dobu závodu.
  • Závod se jede za plného silničního provozu.
  • Klasifikováni budou pouze závodníci, kteří projedou celou trať.
  • Pořadatel může použít mnou poskytnutá data pro potřeby tohoto závodu s tím, že budou náležitě chráněna ve smyslu §11 zákona č.101/2000 sb.

  Zaškrknutím souhlasím s právním ujednáním :

  Ochrana proti SPAMU : kolik je 3 plus 3 ?      



Již přihlášení závodníci:
P.č. Jméno PříjmeníRok nar. Bydliště KlubStátPohl. Kat.Trasa
1.AlžbětaMoravčíková2011Brumov-BylniceSPORT CLUB K.A.R.ČRžB4Bejby4
2.Kateřina Moravčíková2011Brumov-BylniceSPORT CLUB K.A.R.ČRžB4Bejby4
3.RozálieMoravčíková2012Brumov-BylniceSPORT CLUB K.A.R.ČRžB2Bejby2
4.MikulášBednář2015Brumov-Bylnicekolo-běžkyČRmB1Bejby06
5.MichalBednář1983Brumov-Bylnicekolo-běžkyČRmMKlasik
6.JanHudeček2004OtrokoviceTUFO Cyklozákladna OtrokoviceČRmD5Hobby
7.AnnaHudečková2007OtrokoviceTUFO Cyklozákladna OtrokoviceČRžD4Hobby
8.Vojtěch Hýžďal2010ZlínKOLOKROUŽEK Zlín ČRmB3Bejby4
9.VítHýžďal 2005ZlínKOLOKROUŽEK Zlín ČRmD5Hobby
10.JakubKřupala2009LípaKOLOKROUŽEK ZlínČRmD1Junior
11.ŠtěpánLebeda2009ZlínKOLOKROUŽEK ZlínČRmD1Junior
12.AnnaLebedová2007ZlínKOLOKROUŽEK ZlínČRžD4Hobby
13.JanLebeda2005ZlínKOLOKROUŽEK ZlínČRmD5Hobby
14.SamantaKrahulová2015Brumov-BylniceČRžB1Bejby06
15.LiborKrahula1989Brumov-BylniceČRmMKlasik
16.LucieKrhovská2006ZlínKOLOKROUŽEK ZlinČRžD4Hobby
17.MartinKrhovský2009ZlinKOLOKROUŽEK ZlinČRmD1Junior
18.MartinŠišovský1986Trenčínbikeacademy.skSKmMKlasik
19.Erik Zemanovič1986Trenčínbikeacademy.skSKmMKlasik
20.TomášZemanovič2013Trenčínbikeacademy.skSKmB2Bejby2
21.Roman Šimoník1977Návojná Sport klub kopecČRmMKlasik
22.TomášRaška2009Bohuňovice, OlomoucShort Bike Academy OpletalČRmD1Junior
23.LukášRaška2007Bohuňovice, OlomoucShort Bike Academy OpletalČRmD3Hobby
24.RadovanChuchma2016BrumovKolo-běžkyČRmB1Bejby06
25.KryštofChuchma2010BrumovKolo-běžkyČRmB3Bejby4
26.PatrikChuchma2007BrumovKolo-běžkyČRmD3Hobby
27.PavelChuchma1977BrumovKolo-běžkyČRmM2Elite
28.JaroslavVaněk1982Brumov-BylniceHC Brumov-BylniceČRmMKlasik
29.ZdenekPavlacký1988BojkoviceZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRmM1Elite
30.AmelieVaňková2008Brumo-BylniceHC Brumov-BylniceČRžD2Junior
31.PetraJuřenová2007NapajedlaTUFO CykloZákladna OtrokoviceČRžD4Hobby
32.JustýnaChuchmová2009Brumov-BylniceHelp mi BikeČRžD2Junior
33.DanielChuchma2010Brumov-BylniceHelp mi BikeČRmB3Bejby4
34.MatyášChuchma2014Brumov-BylniceHelp mi BikeČRmB1Bejby06
35.MilanZvonek1984Valašské KloboukyZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRmM1Elite
36.SilvieZvonková1985Val. KloboukyZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRžZ1Elite
37.VítDivoš2004Brumov-Bylnice HC BBČRmD5Hobby
38.KristýnaPetrůjová2014Brumov BylniceČRžB1Bejby06
39.SofieFojtíková2009SlavičínČRžD2Junior
40.ErikFojtík2009SlavičínČRmD1Junior
41.JakubNovák2001SlavičínČRmMJKlasik
42.MartinPolách1987Popov, Štítná nad Vláří-PopovČRmMKlasik
43.Vojtěch Sopek2003Brumov -BylniceHc B-BČRmMJKlasik
44.FrantišekMatějiček2016Brumov-BylniceKBU BrumovČRmB1Bejby06
45.FrantišekMatějiček1984Brumov-BylniceKBU BrumovČRmMKlasik
46.VítKozubík1990NedašovTARA TEAMČRmMKlasik
47.JakubTrlica2004ZlínCykloch TeamČRmD5Hobby
48.PetrSkácel1966Brumov- BylniceHasiči BrumovČRmMKlasik
49.JanMasař2002Valašské MeziříčíZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRmMJKlasik
50.JiříMišák1962BylniceKolo-běžkyČRmM3Elite
51.Vlastimil Švach 1972Rožnov pod Radhoštěm Survival team Rožnov ČRmMKlasik
52.JakubVukelič1995LechoticeČRmM1Elite
53.MichaklŠrůtek1983Uherské HradištěKongo TeaMČRmM1Elite
54.Daniel Vrátník2010BrumovČRmB3Bejby4
55.BranislavChudo1978IlavaSKmM2Elite
56.MichalKlobušický2003ZlínČRmMJKlasik
57.LenkaVaňková2010BylniceTHIRSTY TEAMČRžB4Bejby4
58.ZuzanaVaňková2008BylniceTHIRSTY TEAMČRžD2Junior
59.TomášChovanec2004KroměřížČRmD5Hobby
60.Pavel Ovesný1975Valašské KloboukyZvonek sport Valašské Klobouky ČRmM2Elite
61.VojtěchKovařík2015VsetínSK EDIE teamČRmB1Bejby06
62.LuděkKovařík2012VsetínSK EDIE teamČRmB2Bejby2
63.ZuzanaKovaříková2008VsetínSK EDIE teamČRžD2Junior
64.JakubKovařík2006VsetínSK EDIE teamČRmD3Hobby
65.JanaKovaříková2004VsetínSK EDIE teamČRžD6Hobby
66.PavelSchenk1985Brumov-BylniceSport klub KopecČRmMKlasik
67.FilipMacháč2010Brumov-BylniceČRmB3Bejby4
68.IvanDrgon1983TrenčínSKmMKlasik
69.RostislavUrbánek1974SlavičínČRmMKlasik
70.DanielDrga1992IlavaFinančné Centrum TeamSKmM1Elite
71.KrystofKansky 2015Brumov -Bylnice ČRmB1Bejby06
72.PetrKansky2013Brumov-BylniceČRmB2Bejby2
73.MichalHrubý1988 Uherské HradištěZUŠ SlováckoČRmMKlasik
74.OndřejPavelka1998ZlínTajmac - ZPSČRmMKlasik
75.MatyášPírek2008LuhačoviceČRmD1Junior
76.VítězslavPírek1975LuhačoviceČRmM2Elite
77.Vlastimil Slabík1992BrumovHasiči BrumovČRmMKlasik
78.PeterSolin1967Dubnica nad Váhomck KrivoklátSKmM3Elite
79.MartinPetrůj1968Francova LhotaČRmM3Elite
80.AdélaGalušková2008ZlínKOLOKROUŽEK ZlínČRžD2Junior
81.AndrejBača2016Brumov-BylniceČRmB1Bejby06
82.LadislavKašša1970PotečZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRmM2Elite
83.JanKozubík1982NávojnáTARA TEAMČRmMKlasik
84.MichalLorenc1993Brumov-BylniceČRmMKlasik
85.PepaOrsák2009BrumovSport Club KopecČRmD1Junior
86.SimčaOrsáková2006BrumovSport Club KopecČRžD4Hobby
87.AndreaOrsáková2002BrumovSport Club KopecČRžZJKlasik
88.Jirka Lysáček2011BrumovSport Club KopecČRmB3Bejby4
89.TerezaLysáčková2004BrumovSport Club KopecČRžD6Hobby
90.PavelLysáček1980BrumovSport Club KopecČRmMKlasik
91.PavlaLysáčková1977BrumovSport Club KopecČRžZKlasik
92.TomášTulpa1996BrumovHC-Brumov -BylniceČRmMKlasik
93.JakubŠerý1990VsetínValachMTBČRmMKlasik
94.MilanŠvach1970Brumov-BylniceDraci ze ZátišíČRmMKlasik
95.OndřějMatušinec2014Štítná nad VláříČRmB1Bejby06
96.PetraHolznerová1972Valašské Klobouky ZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRžZ2Elite
97.DavidHolba2013BrumovČRmB2Bejby2
98.TomášHolba2010BrumovČRmB3Bejby4
99.DavidBartoška1994Valašské KloboukyZvonek sport Valašské KloboukyČRmMKlasik
100.JarekOrdelt1987Brumov-BylniceČRmMKlasik
101.MariánKrajča1994StřelnáČRmMKlasik
102.KamilNovák1993Brumov-BylniceČRmMKlasik
103.Miloslav Soška1993VizoviceČRmMKlasik
104.KamilBečák2012Brumov-BylniceČRmB2Bejby2
105.DominikBečák2011Brumov-BylniceČRmB3Bejby4
106.KarelPerůtka1949Horní LhotaSportovní klub Horní LhotaČRmM3Elite
107.JaroslavaGalková1973PúchovPúchovSKžZKlasik
108.VeronikaChuchmová2010Brumov-BylniceČRžB4Bejby4
109.RadomírKašpar1964VsetínPorsche OlomoucČRmM3Elite
110.AnnaŠtěpánková2009HovězíKOBRA VsetínČRžD2Junior
111.BronislavTkadlec1982Brumov-BylniceZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRmM1Elite
112.MiroslavBača1983Brumov-BylniceČRmMKlasik
113.TobiášKováčik2012BrumovČRmB2Bejby2
114.LukášKováčik2010BrumovČRmB3Bejby4
115.Jaroslav Čtvrtlík1972Valašské KloboukyKolex Valašské KloboukyČRmM2Elite
116.Radomír Marek1975Brumov-BylniceČRmM2Elite
117.EllaTrochanová2013Nová DubnicaOSA SPORT TEAMSKžB2Bejby2
118.IsabellTrochanová2016Nová DubnicaOSA SPORT TEAMSKžB1Bejby06
119.LukášMlýnek1990VsetínValachMTBČRmMKlasik
120.MiroslavLiška1983PrlovČRmMKlasik
121.TomášKozubík1974Brumov-BylniceDraci ze ZátišíČRmMKlasik
122.TomášKozubík2012Brumov-BylniceDraci ze ZátišíČRmB2Bejby2
123.FrantišekOvesný1972KřekovKolex Valašské KloboukyČRmM2Elite
124.AdriánZárošiak1988IlavaSKmMKlasik
125.TomášMana1982Valašské KloboukyDAXOČRmMKlasik
126.PavelBednář1983TichovDAXOČRmMKlasik
127.ŠimonekKřivda2013Valašské KloboukySPORT CLUB K.A.R. ČRmB2Bejby2
128.AdámekKřivda2015Valašské KloboukySPORT CLUB K.A.R. ČRmB1Bejby06
129.JiříPinďák2001Horní LidečZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRmMJKlasik
130.MarekPinďák2004Horní LidečČRmD5Hobby
131.JozefKrálik1987Považská Bystricack Life4rideSKmMKlasik
132.MarekŽák 1977SmolinaZVONEK SPORT Valašské Klobouky ČRmM2Elite
133.JiříKubíček1991ZlínFreerun ZlínČRmMKlasik
134.AliceZvonková2014Val. KloboukyZVONEK SPORT Valašské KloboukyČRžB1Bejby06
135.JanPastorek2016SlavičínSPORT CLUB K.A.R.ČRmB1Bejby06
136.KláraČajková2000KroměřížSki btl kroměřížČRžZKlasik
137.EvelinMassa2011RokytniceTHIRSTY TEAMČRžB4Bejby4
138.Adam Massa2015Rokytnice THIRSTY TEAMČRmB1Bejby06
139.RadovanHolík1989Zlín - VelíkováČRmM1Elite
140.JosefKolínek1974Brumov-BylniceTruhlářství KolínekČRmMKlasik
141.TomášKolínek1977NedašovTruhlářství KolínekČRmMKlasik
142.JulieZvoníčková2015Štítná nad VláříČRžB1Bejby06
143.EvaMarečková1982SlavičínČRžZKlasik
144.LucieFojtíková2016Brumov-BylniceČRžB1Bejby06
145.LucieSkřivánková1991ZlínSupGirlsČRžZ1Elite
146.JakubMikuš2008Dubnica nad VáhomFinančné centrum TEAMSKmD1Junior
147.NelaMikušová2011Dubnica nad VáhomSKžB4Bejby4
148.TomášKurcik2006Holešov4EVER Cyklo BulisČRmD3Hobby
149.ViktorPinďák2015Vsetín ČRmB1Bejby06
150.KryštofPinďák2012Vsetín ČRmB2Bejby2
151.MilanDurďák1969Brumov-BylniceKOLO-BĚŽKYČRmMKlasik
152.JaroslavPrchal2006Holešov4 Ever CykloBulisČRmD3Hobby
153.AnetaChudárková2003ZlinCykloch teamČRžZJKlasik
154.Milan Řepka1967LipinaKOLO-BĚŽKYČRmMKlasik
155.VeronikaChudárková2008ZlínCykloch teamČRžD2Junior
156.KateřinaSeidlová2007VsetínSK Edie tým VsetínČRžD4Hobby
157.VítBalcárek2002HulínCykloteam MXM HulínČRmMJKlasik
158.RobertKocián1988VsetínSK Edie TeamČRmM1Elite
159.Kryštof Juráň2014Zlín Malenovice ČRmB1Bejby06
160.FrantišekJuřica1973Brumov-BylniceKOLO-BĚŽKYČRmMKlasik
161.FrantišekDoubrava2009Praha 9naČRmD1Junior
162.JanDoubrava2005Praha 9naČRmD5Hobby
163.MiloslavDoubrava1972Praha 9naČRmMKlasik
164.SofiaMatiesková2011PrievidzaVELOSVETSKžB4Bejby4
165.NikolPavlicová2008Horní BečvaTJ Sokol KněhyněČRžD2Junior
166.OliverSamák2010BratislavaCycling Academy BratislavaSKmB3Bejby4
167.Lenka Černá1979ZlínHBT ZlínČRžZKlasik
168.KarolínaČerná2012ZlínHBT ZlínČRžB2Bejby2
169.LucieČerná2009ZlínHBT ZlínČRžD2Junior
170.VladimírJelínek1986Neporadzaebajk racingSKmMKlasik
171.JanHyneček2005Otrokovice TUFo cyklozákladna OtrokoviceČRmD5Hobby
172.ŠimonLoucký2011Brumov-BylniceČRmB3Bejby4
173.DavidŠmeidler1987NeubuzČRmMKlasik
174.AntonínBlažek2003JablůnkaSK EDIE TEAM VsetínČRmMJKlasik
175.FilipNevrlka2006Svatý ŠtěpánHC BBČRmD3Hobby
176.LukášLysák2000Brumov-Bylnice Pila LysákČRmMKlasik
177.ZuzanaKrálíková2001Bystřice pod Hostýnem 4EVER Cyklo Bulis ČRžZJKlasik
178.PetrJasanský1985NapajedlaNovatop LapierreČRmM1Elite
179.Vojtěch Rejda2002Brumov-BylniveČRmMJKlasik
180.RostislavFloreš2001Brumov-BylniceSPORT CLUB K.A.R.ČRmMJKlasik
181.JanVaněk 2014Brumov-Bylnice ČRmB1Bejby06
182.KarelTrčálek1973Štítná nad VláříVSK VsetínČRmM2Elite
183.DavidLavička1973ZlínGHOST teamČRmMKlasik
184.DavidLavička2003ZlínGHOST teamČRmMJKlasik
185.MichalKrejčí1975ZlínValachbajk teamČRmM2Elite
186.VojtěchZádilský 1983Brumov- BylniceSK Hovězí ČRmMKlasik
187.EliškaDrongová2010ZlínČRžB4Bejby4
188.MartinRafaj2004ZlinTUFO CykloZákladna OtrokoviceČRmD5Hobby
189.Samuel PeterHlouch2010Brumov-BylniceČRmB3Bejby4
190.JolanaAdamušková2014BrumovČRžB1Bejby06
191.DanielAdamuška2008BrumovČRmD1Junior
192.ErikChuchma2014Frenštát pod RadhoštěmČRmB1Bejby06
193.AdamChuchma2016Frenštát pod RadhoštěmČRmB1Bejby06
194.OndřejChuchma1986Frenštát pod RadhoštěmČRmMKlasik
195.JanKropáček1983NapajedlaSlečinky NapajedlaČRmM1Elite
196.MichaelaJanků1988VsetínValachbajk teamČRžZKlasik
197.PetrOrdáň2003ZlínCYKLOCH TEAMČRmMJKlasik
198.PetrOrdáň1965ZlínCYKLOCH TEAMČRmMKlasik

Rekapitulace přihlášek
--------------------------
Trasa Bejby06
----------------
Kategorie B1 - 23
Celkem na trase Bejby06: 23

Trasa Bejby2
----------------
Kategorie B2 - 12
Celkem na trase Bejby2: 12

Trasa Bejby4
----------------
Kategorie B3 - 12
Kategorie B4 - 8
Celkem na trase Bejby4: 20

Trasa Elite
----------------
Kategorie M1 - 10
Kategorie M2 - 11
Kategorie M3 - 5
Kategorie Z1 - 2
Kategorie Z2 - 1
Celkem na trase Elite: 29

Trasa Hobby
----------------
Kategorie D3 - 6
Kategorie D4 - 6
Kategorie D5 - 10
Kategorie D6 - 2
Celkem na trase Hobby: 24

Trasa Junior
----------------
Kategorie D1 - 10
Kategorie D2 - 10
Celkem na trase Junior: 20

Trasa Klasik
----------------
Kategorie M - 50
Kategorie MJ - 11
Kategorie Z - 6
Kategorie ZJ - 3
Celkem na trase Klasik: 70

Celkem přihlášeno závodníků: 198

Copyright © 2007, kolo-bezky.cz, všechna práva vyhrazena.